Filmi me i ri shqiptar BOTA, do te vazhdoj te shfaqet ne Kinema Millenium edhe kete jave

Filmi me i ri shqiptar BOTA, do te vazhdoj te shfaqet ne Kinema Millenium edhe kete jave, 
gjithmone ne oren 17:00, deri ne Date 3 Dhjetor.

Filmi BOTA, me skenar dhe regji nga Iris Elezi dhe Thomas Logoreci, prodhuar nga EraFilm,
eshte vleresuar me kater çmime nderkombetare ne keto kater muaj qe qarkullon neper festivale.

Ky bashkeprodhim i suksesshem i QKK Shqiperi, QKK Kosove, MiBACT – Ministria e Kultures Italiane,

dhe Eurimages, eshte pritur me dashamiresi nga publiku dhe kritika shqiptare e ajo nderkombetare.

Mos e humbisni kete prodhim shqiptar, sa te rendesishem aq edhe te bukur.

Ekipi i filmit BOTA ju mirepret!