Stafi

Kryetar

Eduart Makri
eduart.makri@nationalfilmcenter.gov.al
++ 355 (0) 4 237 8004
Qendra Kombëtare e Kinematografisë
Rruga “Aleksandër Moisiu”, Nr. 77, 1012, Tiranë, Shqipëri


Drejtoria e Projekteve

Arben Lami
Drejtori i Drejtorisë së Projekteve
arben.lami@nationalfilmcenter.gov.al

Shqiponja Dauti
Specialiste, Juriste
shqiponja.dauti@nationalfilmcenter.gov.al

Kozeta Kullakshi
Specialiste për Projektet
kozeta.kullakshi@nationalfilmcenter.gov.al

Alketa Basha
Specialiste për Marrëdhëniet me Jashtë dhe Shtypin
info@nationalfilmcenter.gov.al

Dea Klosi
Arshiviste
dea.klosi@nationalfilmcenter.gov.al


Sektori i Shërbimeve të Brendshme

Marjela Zajmi
Përgjegjëse e Sektorit të Shërbimeve
marjela.zajmi@nationalfilmcenter.gov.al

Majlinda Cani
Specialiste, Inspektor për Projektet, Menaxher
majlinda.cani@nationalfilmcenter.gov.al

Endri Prifti
Specialist
endri.prifti@nationalfilmcenter.gov.al