Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Filluan xhirimet e filmit dokumentar me titull “Një Cicëron për Historinë”, me regji nga Saimir Kumbaro dhe skenar të Roland Gjozës, produksion i shtëpisë filmike “Albasky Film”.

 

Filmi realizohet me financim të Qendrës Kombëtare të Kinematografisë.

Suksese ekipit!

 

20170309_11053020170309_111022

Fillon xhirimet dokumentari “Një Cicëron për Historinë”, regjia Saimir Kumbaro